Llak shtresë Polyurea elastomeri të Mbrojtjes

Përshkrim i shkurtër:

Spray Polyurea Elastomer Protection coatingProduct instruction:Hongyuan company introduces advanced foreign technology, and successfully developed the JN-101 polyurea elastic waterproof coating, this product is isocyanate compound as A component, amine compounds as B component, construction tec...


Detail Product

Produkt Tags

Llak shtresë Polyurea elastomeri të Mbrojtjes

Instruksion produkt:

kompani Hongyuan paraqet teknologji të avancuar e jashtme, dhe zhvilluar sukses Polyurea shtresë elastike papërshkueshëm nga uji JN-101, ky produkt është komponim izocianat si komponent, komponimet amine si komponent B, teknologji ndërtimit të aplikuar me spray përzierjen dy komponente, reagimi i gjeneruar elastomer shtresë të papërshkueshëm nga uji.

Karakteristikat:

set të lartë aktive dhe të shpejtë

Përmbajtja e ngurta, nuk volatilization e Organics, nontoxic, është teknologji e mjedisit të favorshëm për

Ky produkt ka aderimin madhe forcuar për metalike dhe nonmetal materiale, të tilla si çeliku, alumini, betoni, druri, fibër përforcuar qelqi plastike dhe shkumë poliuretani

Është e pandjeshme të temperaturës dhe lagështisë

Ajo është e qëndrueshme në të dy temperaturë të ulët dhe temperaturë të lartë

erozion rezistencën dhe plakjes rezistenca është e mirë

Veshje JN ka pronë të përsosur fizike

Funksioni i shquar në hidroizolim, stolisje, anticorrosion, dhe anti-shqip

Duke përdorur komplet e pajisjeve për të llak, por skena e ndërtimit, përshpejtuar vendosjen, efikasitet të lartë të prodhimit

Ne mund të prodhojnë shtresë të ngjyrave të ndryshme dhe funtions sipas kërkesave

Shtrirja Aplikimi:

Ajo është përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e projekteve të papërshkueshëm nga uji anticorrosion, veçanërisht të përshtatshme për projektet në vijim

Hidroizolim Veprat e me shpejtësi të lartë hekurudhor, tuneli, rrugë konkrete dhe ura

Të gjitha llojet e industrisë dhe të ndërtimit civil projektet çati hidroizolim

Nëntokësore hidroizolim dhe lagështi-korrigjim bocash veprat e ndërtimit industriale dhe civile, si dhe pishina noti

Projektet e qeverisë hidroizolim si metro, groposje dhe fermën e ujërave të zeza

Projektet papërshkueshëm nga uji anticorrosion të ndaluar të ujit

Projektet papërshkueshëm nga uji anticorrosion e tank storage industri, komponenti në shkallë të gjerë

Projektet hidroizolimin e urës, aeroplan zonë parkimi, parking

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!