Lartë elastike trashësia akrilik veshja eater i papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:

High elastic thickness acrylic eater waterproofing coatingHigh elastic thickness acrylic ester waterproofing is a kind of coating has an excellent waterproofness and high-tech. It made of acrylic eater multi-block polymers, with assistant and filler added; It is a one-component waterproofing coa...


Detail Product

Produkt Tags

Lartë elastike trashësia akrilik veshja eater i papërshkueshëm nga uji

Lartë elastike trashësia akrilik ester i papërshkueshëm nga uji është një lloj i veshjes ka një Waterproofness shkëlqyer dhe teknologji të lartë. Është bërë e hamës akrilik polimere multi-bllok, me asistent dhe filler shtuar; Kjo është një shtresë hidroizolim një-komponent

Karakteristikat e produktit:

Jo-toksike, pa shije, pa ndotje

Lartë film elasticitet, forca të lartë, këmbëngulje të lartë, të trashë të lartë

Acid-proof alkaline, temperaturë të lartë rezistente, anti ultravjollcë rreze dhe duke mbajtur plakjen

rezistencë të shkëlqyer shtrihen, përshtatshmëria e fortë për të deformimeve të shtresës bazë

dimension të qëndrueshme, fleksibilitet, rezistencën e ujit, rezistenca plasaritje

përshtatshmëri të lartë të shtresë bazë lagësht dhe të thatë, forca e fortë ndërfaqe të detyrueshme.

Ftohtë aplikuar, ndërtimit të lehtë, të shkurtër në kohë të ndërtimit, pa ndotje, dhe mirëmbajtjen e përshtatshëm

Pigment mund të shtohet

Fusha e aplikimit:

Të gjitha llojet e ndërtesave të reja dhe të vjetra, mbulim, mur, banjo, bodrum, pishinë, ura, tuneli

Çështjet nevojë për vëmendje:

l Temperatura e ambientit duhet të jetë 5 ℃ më sipër. moti lagësht ose shtresë bazë i lagësht është e pranueshme.

Shtresa l Sipërfaqja mund të jetë zbukuruar pasi veshja është e mjaftueshme thatë.

Magazinimi dhe transporti kushte:

l Temperatura Storage duhet të jetë 5 ℃ më sipër, për të shmangur dielli-pjekur dhe wringing. Shmangni goditjet gjatë periudhës së transportit.

Periudha l Storage id 1 vit.


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      
      WhatsApp Online Chat!