Membrana gome EPDM

Përshkrim i shkurtër:

Membrana e papërshkueshme nga uji EPDM Udhëzimi i produktit: Kjo membranë e papërshkueshme nga uji është me elasticitet të lartë me performancën më të mirë në mesin e materialit të papërshkueshëm nga uji me polimer të lartë, është bërë nga gome treshe etilen-propilen.Jemi ne nga teknologjia më e avancuar e vazhdueshme e nxjerrjes dhe vullkanizimit dhe ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Membrana e papërshkueshme nga uji EPDM

Udhëzimi i produktit:

Kjo membranë e papërshkueshme nga uji është me elasticitet të lartë me performancën më të mirë në mesin e materialit të papërshkueshëm nga uji me polimer të lartë, është bërë prej gome treshe etilen-propilen.Jemi ne nga teknologjia më e avancuar e vazhdueshme e nxjerrjes dhe vullkanizimit dhe pajisjet e lidhura me to, të cilat janë projektuar posaçërisht për prodhimin e një produkti të tillë.

Shtrirja e përshtatjes:

Përdoret gjerësisht në çati, bodrum, tualet, pishina dhe të gjitha llojet e industrisë dhe hidroizolimit të ndërtesave civile, rezervuarëve, vivicizmit, urave, nëntokës, tuneleve dhe hidroizolimit të digave, veçanërisht në projektet e hidroizolimit të gurëve themelorë që është qëndrueshmëri, rezistencë e lartë ndaj korrozionit dhe e lehtë. deformim.

Karakteristikat e produktit:

Performancë e shkëlqyer kundër plakjes, jetëgjatësi deri në 50 vjet;

Shkalla e lartë e zgjatjes, qëndrueshmëria e lartë në tërheqje, ndërruesi i madhësisë së vogël në trajtimin e nxehtësisë;

Rezistenca e mirë e depërtimit të rrënjëve të bimëve dhe mund të bëhet shtresa hidroizoluese e çatisë së mbjelljes;

Struktura molekulare e modifikuar speciale, duke zgjidhur në mënyrë efektive problemin aktual të bashkimit të ngjitësit vendas dhe të huaj;

Fleksibilitet i mirë i temperaturës së ulët dhe performancë e mirë e përshtatjes ndaj ndryshimeve të temperaturës së ambientit;

Aplikim i përshtatshëm, bashkim i fortë, pa ndotje mjedisore;

Rezistenca ndaj korrozionit kimik, mund të përdoret për raste të veçanta;

Mirëmbajtje e përshtatshme, kosto e ulët;

I përshtatshëm për t'u marrë me detaje;

E mirë kundër vrimave


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!