Rreth kompanisë

20 vjet të fokusohet në prodhimin dhe shitjen e pllaka dysheme

Hongyuan papërshkueshëm nga uji u themelua në vitin 1996 dhe tani zhvillohet në një profesionale sistemeve papërshkueshëm nga uji ofrues integruese R & D, prodhimit dhe shitjes dhe ndërtimi shërben si një bazë industrinë e ndërtimit kuvendit dhe një udhëheqës të industrisë së Kinës i papërshkueshëm nga uji.

  • KF8A6651 [00_00_04] [20180905-114904-0]

WhatsApp Online Chat!