за компанијата

20 години се фокусира на производство и продажба на подни плочки

Hongyuan Водоотпорен е основана во 1996 година, а сега се развие во професионален провајдер водоотпорен системи за интегрирање на R & D, производство и продажба и изградба служи како индустрија база на собранието зграда и лидер на Кина водоотпорен индустрија.

  • KF8A6651 [00_00_04] [20180905-114904-0]

WhatsApp Онлајн Chat!