CPE и Ева водоотпорна табла

Краток опис:

MaterialsRaw materialsColor Thickness Width Length style reinforence Construction usageNewly built railway, highway, city planning road, light rail traffic construction, water conservationCharacteristicl Chemical corrosion resistant and UV radiancy resistan...


детали за производот

Тагови производ

материјали суровини
боја  
дебелина  
ширина  
должина  
стил  
reinforence  
Градба  
употреба Новоизградена железница, автопат, планирање на градот патишта, лесна железница изградба сообраќај, заштеда на вода
карактеристично l хемиски отпорен на корозија и УВ отпорни radiancy l анти-стареењето и добра abrarion отпорни

l Висока продупчување отпорни

l Лесно се нанесува и нема загадување


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!