Valeron Cross-model film vetë-ngjitës bitum membrana

Përshkrim i shkurtër:

RAM-CL Valeron Cross-pattern film self-adhesive bitumen membraneThe USA-imported cross-pattern film is a new type self-adhesive waterproof membrane with small thickness and stable dimensions.1.Product overview Shuangsheng RAM-CL Valeron Cross-pattern film self-adhesive bitumen membrane is a sh...


Detail Product

Produkt Tags

RAM-CL Valeron Cross-model film vetë-ngjitës bitum membrana

SHBA-importuar film ndër-model është një cipë e re lloj vetë-ngjitës i papërshkueshëm nga uji me trashësi të vogël dhe dimensione të qëndrueshme.

1. Pamje e përgjithshme e produktit

Shuangsheng film RAM-CL Valeron Cross-model vetë-ngjitës bitum membrana është një vetë-ngjitës membranë i papërshkueshëm nga uji fletë-si me trashësi uniforme, e cila është kompozuara nëpërmjet një procesi të veçantë me cilësi të lartë gome sintetike, tackifying rrëshirë dhe rrugore bitum si lidhjes material, USA-importuara Valeron film Cross-model si një material zgjerimin, dhe film Peelable ndarës të mbuluara në vetë-ngjitës shtresa sipërfaqësore.

2. Karakteristika të produktit

① aleancë të fortë: Hongyuan Group përfundoi marrëveshje strategjike me SHBA ITW Grupi për të importuar Valeron film Cross-model dhe të nisur produkte të papërshkueshëm nga uji vetë-ngjitës.

② Wide Aplikimi: materiale të hollë dhe të lehta, operacion i thjeshtë, procedurat e shumta operacion, dhe të zbatueshme për rrethana të ndryshme të punës në vendet e punës;

③ Ftohtë aplikuar: nuk ka përdorimi i flakës së hapur, kursimit të energjisë dhe të mjedisit të favorshëm;

④ forcë të fortë lidhjes: forca e fortë lidhjes për të realizuar lidhjes plotë me shtresa strukturore dhe për të arritur hidroizolim të shkëlqyer dhe efektet e ujit-mbyllje.

⑤ qëndrueshmëri të mirë: të shkëlqyer plakje-rezistenca për të shmangur në mënyrë efektive materiale plakjes për shkak të ekspozimit të një kohë të gjatë në një periudhë të gjatë të punës;

⑥ dimensionet e qëndrueshme: Dimensionet e qëndrueshme për të shmangur deformimet materiale për shkak të dallimeve tepër të mëdha të temperaturës;

⑦ rezistencë të mirë korrozioni: rezistencë të shkëlqyer birë dhe rezistencë shkëlqyer alkali dhe acid korrozioni;

aplikim të gjerë 

forca e fortë lidhjes

ftohtë aplikuar

Siguria dhe Mjedisi mirëdashësi

qëndrueshmëri të mirë

dimensionet qëndrueshme

rezistenca korrozioni

3. P roduct klasifikimi dhe specifikim  

lloj

Lloji I

Type II

Trashësia

1.2mm

1.5mm

2.0mm

gjatësi

20m

20m

10m

gjerësi

1000mm


dhënat 4.Technical

Konfirmon GB / T23457-2009 [para-lagësht i papërshkueshëm nga uji membrane] lagur P

NO.

artikull

indeks

P

I

II

1

tension

Tension / (N / 50mm) ≥

150

200

Zgjatimi në tension maksimal /% ≥

30

150

2

rezistenca e ngrohjes

70 ℃, rrjedha 2hNo, nuk dripping

3

fleksibilitet në temperaturë të ulët / ℃

-15

-25

Nuk ka plas

 

Konfirmuar te GB23441-2009 [bitum vetë-përmbajtur i papërshkueshëm nga uji membrane] PE N

NO.

artikull

indeks

PE

I

II

1

tension

Tension / (N / 50mm) ≥

150

200

Zgjatimi në tension maksimal /% ≥

200

Fracture zgjatim i asfaltit /% ≥

250

fenomen Stretch

Në procesin e shtrihen, nuk ka shtresë asfalt dhe membrana ndarjen para thyerje membrana

2

rezistenca e ngrohjes

70 ℃, dripping ≦ 2mm

3

fleksibilitet në temperaturë të ulët / ℃

-20

-30

Nuk ka plas


5.
Shtrirja në fuqi

Zbatueshme për inxhinieri të ndryshme i papërshkueshëm nga uji të tilla si çati, projektet nëntokësore, metros, tuneleve, korridoreve të plotë tub me shtresa të mbrojtjes dhe inxhinieri i papërshkueshëm nga uji me kërkesat e larta të mbrojtjes së mjedisit ose të kërkesave të larta të zjarrfikësve dhe me duhet të punojë pa flakë të hapur.


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!