polimer i modifikuar shtresë çimentoje papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:

Polymer cement waterproofing coating(JS)Polymer cement waterproofing coating is green and environmental protection, recommended by nation. It is a kind of bi-component waterproofing coating compounded with organic liquid material and inorganic powder material. It has characteristics of high el...


Detail Product

Produkt Tags

Polimer çimento hidroizolim veshja (JS)

Polymer Veshje çimento hidroizolim është mbrojtja e gjelbër dhe mjedisit, rekomanduar nga kombi. Është e një lloji të veshjes hidroizolim bi-komponent përzjerë me materiale organike të lëngshme dhe materialeve inorganike pluhur. Ajo ka karakteristikat e elasticitetit të lartë dhe qëndrueshmëri të lartë. shtresë shtresë mund të formojnë një këmbëngulje të lartë hidroizolim film, pigment mund të shtohet.

Karakteristikat e produktit:

përshtatshmëri të lartë të shtresë bazë lagësht dhe të thatë, nuk rrjedhin në lartësi

pigment mund të shtohet si ju dëshironi

elasticitet të lartë dhe qëndrueshmëri të lartë

poison-free dhe pa erë, pa ndotje, ndërtim të lehtë, të shkurtër në kohë e ndërtimit.

ventilim të pronës, nuk ka ashpër edhe në shtresën bazë lagësht

Fusha e aplikimit:

Ky produkt vlen për masoneri, llaç, beton, mal, druri, plastike e vështirë, qelqi, pllaka, bordi shkumë, asfalt, gome, SBS, APP, poliuretani dhe ndërtimit civile (të tilla si ndërtimi, sipërfaqja e murit, nënujor, tuneli, ura, pishinë, ura, pishinë, rezervuar, banjo dhe kuzhine)

 


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      
      WhatsApp Online Chat!